Napisane:  czwartek, 21 października 2021, 18:53 przez: Redakcja

Czy Ricardo Pepi trafi do Wolfsburga?

Ricardo Pepi nie przeniesie się do Bayernu Monachium. To może świadczyć, że już niebawem zawodnik będzie nowym graczem "Wilków".

Według 90min.com, nastąpi długo oczekiwany transfer napastnika FC Dallas Ricardo Pepi do Wolfsburga.

Niektórzy fani Bayernu Monachium mieli nadzieję, że Pepi wykona skok do stolicy Bawarii, ale wygląda na to, że Wolfsburg był w stanie zaoferować lepszą ofertę pod kątem roli, jaką w Vfl ma pełnić właśnie Pepi.

Widzieliśmy, jak pierwsze plotki zaczęły spływać w zeszłym tygodniu, ale teraz wydaje się, że ruch rzeczywiście będzie miał miejsce. Obecność Roberta Lewandowskiego i możliwość przedłużenia przez Polaka kontraktu w Bayernie, była prawdopodobnie odstraszyła Pepi'ego, ponieważ polski goleador wygląda nadal niesamowicie, mimo 33 lat na karku.

Jeśli chodzi o Wolfsburg, Wout Weghorst też robi wrażenie, ale wyraźnie nie znajduje się w tej samej półce co Lewandowski. Nie wiemy czy Pepi wygryzie Holendra ze składu, niemniej Amerykanin ma 18 lat, więc jest to duża nadzieja na przyszłość.

Zarówno Lewandowski, jak i Weghorst mają kontrakty, które wygasają w 2023 roku, ale Pepi musiał uznać, że jego najbliższy rozwój nabierze tempa jeśli będzie grał w Wolfsburgu.

Co ciekawe, na Twitterze dziennikarz CBS Roger Gonzalez napisał, że usługami młodego napastnika zainteresowany był również Ajax Amsterdam i Borussia Dortmund.

foto: transfery.info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram