Napisane:  wtorek, 27 września 2022, 13:17 przez: Przemysław Lewandowski

Harmonogram spotkań

Kolejki od 4 do 7 w Bundeslidze kobiet FLYERALARM zostały już oficjalnie ogłoszone.

Niemiecki Związek Piłki Nożnej (DFB) zaplanował kolejne mecze kobiecej Bundesligi FLYERALARM, z uwzględnieniem klasycznego starcia między VfL Wolfsburg i FC Bayernem Monachium: mecz 5 kolejki zostanie rozegrany w niedzielę, 23 października, o 14:00 na Volkswagen Arena.

Harmonogram najważniejszego meczu z Bayernem Monachium powinien zadowolić fanów VfL Wolfsburg: pojedynek niemieckich drużyn wagi ciężkiej odbędzie się w niedzielne popołudnie. Męski zespół VfL odwiedzi Leverkusen dzień wcześniej - więc z Zielono-Białego punktu widzenia, nie powinno to stanowić przeszkody we wspieraniu kobiet na Volkswagen Arena. Już w sobotę 15 października (rozpoczęcie o godzinie 13:00) kobiety VfL zmierzą się z 1. FFC Turbine Potsdam. Następne spotkania będą odbywać się w niedziele: po meczu domowym z Bayernem (30 października o 16:00) rozegrane zostaną derby północne z SV Werder Brema (6 listopada o godzinie 13:00), a tydzień później stadion AOK odwiedzi MSV Duisburg.

Zobacz także  Potwierdzono znośne przyjazne

Rozpiska:

4 kolejka: sobota, 15 października, godz. 13:00, 1. FFC Turbine Potsdam – VfL Wolfsburg

5 kolejka: niedziela, 23 października, godz. 14.00, VfL Wolfsburg – FC Bayern Monachium

6 kolejka: niedziela, 30 października, godz. 16.00, SV Werder Brema – VfL Wolfsburg

7 kolejka: niedziela, 6 listopada, godz. 13:00, VfL Wolfsburg – MSV Duisburg

Źródło: vfl-wolfsburg.de

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram