Napisane:  sobota, 21 września 2024, 22:13 przez: Redakcja

Jak radzić sobie w trudnych chwilach, gdy nie osiągasz sukcesów?

U19-Wölfe remisują 1:1 z St. Pauli / VfL-U17 przegrywa w meczu na szczycie z RB Lipsk.

Na końcu U19-wilki zdołały w sobotnie popołudnie w AOK Stadionie zremisować 1:1 (1:0) z rówieśnikami z St. Pauli, jednak ich seria bez porażki trwa nadal. Po tym, jak juniorzy B VfL Wolfsburg w ubiegłej kolejce po raz pierwszy w tym sezonie nie zdobyli punktów, drużyna lidera RB Lipsk nie osiągnęła oczekiwanego sukcesu: pod przewodnictwem Dennisa da Silvy Felixa przegrała 2:5 (1:0), mimo chwilowego prowadzenia, pokazując jednak pasjonujący występ.

Młode wilki miały trudności od samego początku, jednak w typowy dla czołowej drużyny sposób wykorzystały rzut wolny, aby objąć prowadzenie. Po szybko wykonanym rzucie wolnym Amar Ibrisimovic skierował piłkę w stronę długiego słupka, gdzie Trevor Benedict był idealnie ustawiony i umieścił piłkę w bramce (31. minuta). Następnie obraz gry był podobny, a wyrównujący gol Aduramane Mane z Pauliego w 67. minucie obudził drużynę Bauera. W końcowej fazie spotkania zespół był bardzo zaangażowany i bliski zdobycia zwycięskiego gola, jednak wielokrotnie napotkał opór bramkarza z Hamburga, Juriego Behra. Ostatecznie wynik zakończył się remisem 1:1, co, biorąc pod uwagę występ obu drużyn, było sprawiedliwym rezultatem.