Napisane:  środa, 19 czerwca 2024, 14:06 przez: Redakcja

Kamil Grabara będzie miał konkurenta. VfL Wolfsburg finalizuje transfer bramkarza

Kamil Grabara z nowym konkurentem. VfL Wolfsburg blisko sfinalizowania transferu bramkarza

VfL Wolfsburg doszedł do porozumienia z Mariusem Müllerem z Schalke 04 w sprawie letniego transferu, donosi Florian Plettenberg. Wkrótce reprezentant Bundesligi powinien również ustalić kwotę transakcji.

Przeprowadzka Mariusa Müllera z Schalke 04 do VfL Wolfsburg jest już bliska realizacji. Obie strony ustaliły wszystkie szczegóły dotyczące kontraktu, który obowiązywać będzie aż do końca czerwca 2027 roku. Aktualnie oba kluby negocjują wysokość opłaty transferowej. Według Floriana Plettenberga, zespół drugoligowy może otrzymać od jednego do dwóch milionów euro za swojego bramkarza.

Dodatkowo, dowiadujemy się, że Müller zamierza rywalizować o pozycję pierwszego bramkarza między słupkami "Wilków". To istotne informacje, zwłaszcza w kontekście Kamila Grabary.

Zobacz także  Potwierdzono znośne przyjazne

VfL Wolfsburg pozyskał Polaka w ubiegłorocznym letnim oknie transferowym, jednak 25-letni zawodnik dołączy do drużyny dopiero od nadchodzącego sezonu.

W klubie z Wolfsburga ma zastąpić odchodzącego Koena Casteelsa, który z powodu wygasającej umowy otrzymał zgodę od sztabu trenerskiego na poszukiwanie nowego klubu.

Jako potencjalny konkurent Kamil Grabary ma prawdopodobnie stanąć Marius Müller. W poprzednim sezonie ligowym 30-letni bramkarz reprezentował barwy Schalke 04, występując na drugim froncie Bundesligi w 21 meczach i zachowując sześć czystych kont. Wcześniej grał m.in. dla szwajcarskiego FC Luzern oraz 1. FC Kaiserslautern.

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram