Napisane:  poniedziałek, 25 października 2021, 06:31 przez: Redakcja

Mark van Bommel nie jest już trenerem Wolfsburga

W niedzielne popołudnie pracę pierwszego trenera Vfl Wolfsburg stracił holenderski szkoleniowiec Mark van Bommel. Decyzja o zwolnieniu ze skutkiem natychmiastowym jest pokłosiem kolejnej porażki drużyny (0-2 z Freiburgiem).

VfL Wolfsburg rozstał się z pierwszym trenerem Markiem van Bommlem ze skutkiem natychmiastowym. Kierownictwo klubu poinformowało 44-letniego szkoleniowca o decyzji na osobistym spotkaniu w niedzielne popołudnie.

„Ostatecznie dzieliło nas więcej czynników niż łączyło” – powiedział dyrektor zarządzający VfL Jörg Schmadtke. „Brak przekonania o możliwości wyjścia z trudnej sytuacji, w której się znajdujemy, i odwrócenia sytuacji tak szybko, jak to możliwe, skłonił nas do podjęcia decyzji o zakończeniu współpracy. Markowi życzymy wszystkiego najlepszego w życiu osobistym i zawodowym.”

Van Bommel: „Jestem zaskoczony i rozczarowany tą decyzją, ponieważ jestem pewien, że udałoby nam się razem wrócić na odpowiedni tor. Mam nadzieję, że zespołowi uda się szybko zmienić sytuację”.

Niebawem poznamy dezycje odnośnie nowego sztabu szkoleniowego Wolfsburga.

foto: Vfl Wolfsburg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram