Napisane:  niedziela, 22 września 2024, 10:12 przez: Redakcja

Nie ma zwycięstw – odkryj, co przeszkadza w osiągnięciu sukcesu

U19-Wölfe dzielą się punktami w meczu 1:1 z St. Pauli / VfL-U17 przegrywa w meczu na szczycie z RB Lipsk.

Na koniec U19-wilków w sobotnie popołudnie w stadionie AOK zremisowało 1:1 (1:0) z rówieśnikami z St. Pauli, jednak drużyna Daniela Bauera kontynuuje swoją serię meczów bez porażki. Po tym, jak juniorzy B VfL Wolfsburg w ubiegłej kolejce po raz pierwszy w tym sezonie wyszli z meczu bez punktów, na czołowym RB Lipsk, co prawda nie osiągnęli oczekiwanego sukcesu: zespół Dennisa da Silvy Feliksa przegrał 2:5 (1:0), mimo chwilowego prowadzenia, jednak zaprezentował pasjonujący występ.

Młode wilki miały trudności od samego początku, jednak wykorzystały standardową sytuację, typową dla zespołów na wysokim poziomie, aby objąć prowadzenie. Po szybko wykonanym rzucie wolnym Amar Ibrisimovic posłał piłkę głową w kierunku długiego słupka, gdzie Trevor Benedict był idealnie ustawiony i skierował piłkę do bramki (31. minuta). W dalszej części meczu obraz gry pozostał podobny, a wyrównujący gol Aduramane Mane z Pauli w 67. minucie obudził drużynę Bauer. W końcówce spotkania zespół wykazywał widoczne zaangażowanie i był bliski zdobycia zwycięskiego gola, jednak powtarzająco napotykał na opór bramkarza Hamburga, Juriego Behra. Ostatecznie wynik 1:1, który odzwierciedlał postawę obu drużyn, był sprawiedliwy.