Napisane:  piątek, 28 czerwca 2024, 07:47 przez: Redakcja

Nowe koszule zielonych i białych

Nowe koszulki zielonych i białych

Projekty w jasnozielonych i stonowanych kolorach. Preparaty do sezonu 2024/2025 są już w pełnym rozkwicie. Aby zdobyć kibiców Wolves w nastroju do nowej kampanii, VFL ujawnia dziś nowe koszulki Nike. Konstrukcja ma uderzającą jasnozieloną koszulę domową i nieco bardziej stonowane kolory dla zestawu wyjazdowego. Jednak każdy, kto chce kupić nowy strój, będzie musiał być cierpliwy. W czwartek 11 lipca VFL zaprezentuje zestawy nowego sezonu na żywo i w kolorze Kiedy wilki zaczynają trenować. Podobnie jak w poprzednim roku, tym razem odbędzie się również specjalne wydarzenie, a VFL otworzył drzwi garderoby i zaprasza fanów zielonych i białych i wszelkie inne zainteresowane strony.

Specjalne doświadczenie

Od 10:00 do 16:30 CEST odwiedzający mogą przeglądać specjalnie skonstruowany sklep wyskakujący za pośrednictwem wejścia VIP na Volkswagen Arena i kupić koszulki domowe lub wyjazdowe na nadchodzący sezon bezpośrednio na miejscu. Istnieje również możliwość wydrukowania tam zakupionego stroju. Oprócz atmosfery garderoby DJ zapewni rozrywkę muzyczną. Odwiedzający wyskakujące sklepy mogą również zrobić zdjęcie z pamiątkami w pudełku ze zdjęciami lub wykonać krótki film z kamerą 360 stopni i pobrać go bezpośrednio na telefon komórkowy. Club Mascot Wölfi pojawi się w garderobie przez cały dzień. Nowy zestaw będzie również dostępny w sklepie fanów na Volkswagen Arena od 11 lipca. Sprzedaż online w Wölfeshop również rozpocznie się w tym samym czasie. Dwa dni później, w sobotę 13 lipca, zespół trenera Ralpha Hasenhüttla zostanie po raz pierwszy zaprezentowany w swoim nowym zestawie. Jersey przejdzie swój pierwszy test na żywo w meczu przyjaznym między Beck i AZ/Waz XI i VFL First Team w Vorsfelde.

Zobacz także  Pascal Formann, aby pozostać wilkiem

Więcej o Nowym Jersey

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram