Napisane:  środa, 19 czerwca 2024, 14:08 przez: Redakcja

OFICJALNIE: Thomas Tuchel rozwiał wątpliwości. Harry Kane bez szans na pobicie rekordu Roberta Lewandowskiego

Thomas Tuchel Zdecydowanie Rozerwał Wszelkie Wątpliwości. Harry Kane Bezlitośnie Z Betonu

Harry Kane nie zjawi się na niedzielnym starciu Bayernu Monachium z VfL Wolfsburg. W konsekwencji zniknęły praktycznie wszelkie nadzieje na poprawienie rekordu strzeleckiego Roberta Lewandowskiego w Bundeslidze.

Inwestycja w Harry'ego Kane'a i Problematyczne Oszustwa Zdrowotne

Pośpiesznie wydawanie 100 milionów euro na angielskiego snajpera miało nadrobić utratę Roberta Lewandowskiego. 30-letni napastnik szybko udowodnił swoją wartość poprzez regularne trafienia i asysty. Kane prezentował imponującą regularność w Bundeslidze, zbliżając się stopniowo do rekordu ustanowionego przez Lewandowskiego w poprzednim sezonie.

Dążenie Do Wywalczenia Pucharu Strzeleckiego i Problemy Zdrowotne

Kane mocno pragnął zdobyć koronę króla strzelców, ale schłodził trochę emocje w ostatnich tygodniach, zbierając 36 goli na dwa kolejki przed końcem sezonu. Niestety, w starciu z VfL Wolfsburg nie będzie mógł poprawić swojego dorobku, co de facto eliminuje szanse na pobicie bądź wyrównanie wyniku Lewandowskiego.

Zobacz także  Pascal Formann, aby pozostać wilkiem

Problemy Zdrowotne a Problemy Na Polu Gry

Zdrowotne schorzenia 30-latka po meczu z Realem Madryt zmusiły go do rezygnacji z występu w decydującym spotkaniu. Trener Thomas Tuchel otwarcie przyznał, że nie tylko Kane boryka się z problemami zdrowotnymi. Bayern Monachium, mimo pewnego udziału w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie, stoi przed trudnym wyzwaniem związanym z osłabieniami w składzie.

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram