Napisane:  niedziela, 12 lutego 2023, 09:21 przez: Przemysław Lewandowski

Pojedynek z Essen

VfL Wolfsburg rozpoczyna drugą połowę sezonu od meczu z odnoszącym coraz większe sukcesy zespołem SGS Essen.

Kobieca drużyna VfL rozpocznie w niedzielę drugą połowę sezonu Bundesligi FLYERALARM od wyjazdu do Essen (spotkanie o 13:00). Trener Tommy Stroot rozmawiał przed meczem z prasą o…

…sytuacji kadrowej: "Jill Roord i Lisa Weiss wciąż pauzują, a Sara Agrez otrzymała trochę czasu w rezerwach, na odbudowanie formy. Dominique Janssen i Lena Oberdorf wykazują objawy grypopodobne, więc mogą być niedostępne."

…SGS Essen: "To naprawdę dobrze zorganizowany zespół, z talentem do widowiskowej gry. W ostatniej kolejce wykorzystali swoje tempo i umiejętności ofensywne, aby pokonać Köln wynikiem 4:0. Rozmawialiśmy o tym w ciągu tygodnia - ich prawdziwą bronią jest szybkość."

…strategii VfL: "Najważniejsze jest utrzymanie wysokiego tempa, gdy będziemy przy piłce. Równie istotna jest dokładność w tym, co robimy, aby zapewnić, że Essen nie zdoła odzyskać posiadania. Zdajemy sobie sprawę z tego, że jeśli zapewnimy sobie wystarczająco dużo możliwości gry w ciągu spotkania, to my będziemy tymi, którzy zabiorą do domu trzy punkty."

Źródło: vfl-wolfsburg.de

Zobacz także  Nowe koszule zielonych i białych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram