Napisane:  sobota, 3 czerwca 2023, 15:23 przez: Przemysław Lewandowski

VfL gospodarzem meczu Niemiec

Reprezentacja Niemiec zmierzy się z Japonią na stadionie Volkswagen Arena.

Drużyna narodowa naszych zachodnich sąsiadów rozegra na własnym terenie kilka meczów towarzyskich, w ramach przygotowań do przyszłorocznych mistrzostw Europy. W sobotę, 9 września, drużyna Hansiego Flicka zmierzy się z Japonią w ostatnim międzynarodowym starciu, które odbędzie się na Volkswagen Arena. Mecz z czterokrotnymi zdobywcami Pucharu Azji rozpocznie się o godzinie 20:45.

"To zawsze wyjątkowe wydarzenie, kiedy w naszym mieście odbywa się mecz międzynarodowy" - powiedział w oświadczeniu przedstawiciel miasta Wolfsburg. "Cieszymy się, że reprezentacja Niemiec zagości u nas po raz czwarty, po meczach z Liechtensteinem, Serbią i Kanadą. To wielki zaszczyt dla Wolfsburga jako miasta gospodarza, które zaoferuje drużynie narodowej najlepsze możliwe warunki. Mamy nadzieję, że jak najwięcej osób z Wolfsburga i regionu wykorzysta tę okazję i zamieni ten wieczór w prawdziwy piłkarski festiwal z wielką publicznością."

Źródło: vfl-wolfsburg.de

Zobacz także  Nowe koszule zielonych i białych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram