Napisane:  poniedziałek, 16 września 2024, 11:10 przez: Redakcja

Skuteczne techniki prowadzenia tabel – klucz do sukcesu w organizacji danych

Zielona-biała drużyna U19 pewnie pokonała Berliner AK 5:1.

Juniorzy A VfL w sobotnie południe utrzymali prowadzenie w tabeli grupy B DFB-Nachwuchsliga, odnosząc wyraźne zwycięstwo 5:1 (3:1) nad Berliner AK. Bramki dla zespołu głównego trenera Daniela Bauera zdobyli David Odogu (10.), dwukrotnie Jonathan Akaegbobi (36., 45.+3), Yasin Chebil (86.) oraz Karlo Simic (90.). Po sześciu kolejkach drużyna Bauera ma już na koncie 16 z możliwych 18 punktów.

Zaledwie dziesięć minut zostało rozegranych, gdy Młode Wilki objęły prowadzenie po rzutku rożnym wykonanym przez Odogu. Jednak gospodarze szybko wyrównali dzięki Iaia Manco Danfie (22.). Do przerwy przewaga gry VfL została również odzwierciedlona w statystyce. Dwa gole na wynik 3:1 do przerwy zdobył Akaegbobi, najpierw z rzutu karnego po faulu bramkarza BAK na Trevorze Benedictcie (36.), a następnie strzałem z ostrego kąta (45. +3). Dodatkowo gospodarze sami osłabili się przez czerwoną kartkę Wido Hildebrandta (40.). Zielono-Biali nie mieli żadnych trudności z kontrolowaniem meczu i ostatecznie jeszcze dwa razy trafili w końcówce. Zaledwie trzy minuty po wejściu na boisko Chebil zdobył czwartą bramkę, a w doliczonym czasie gry również Simic zdobył piątą bramkę dla VfL.

Daniel Bauer: „To był całkowicie zasłużony zwycięstwo i mimo to nie zagraliśmy nawet naprawdę dobrego meczu. To była obowiązkowa sprawa, którą trzeba było zrealizować. Udało nam się to z dużą pewnością siebie. Cieszymy się z wyniku.”

VfL Wolfsburg U19: Börner – Bürger, Odogu (46. Ibrisimovic), Angely (46. Neininger), Dittrich (85. Chebil) – Grzywacz, Bröger, Hensel (69. Leal Costa), Soylu – Akaegbobi (69. Simic), Benedict (69. Yacobi) Bramki: 0:1 Odogu (10.), 1:1 Danfa (22.), 1:2 Akaegbobi (36.), 1:3 Akaegbobi (45.+3), 1:4 Chebil (86.), 1:5 Simic (90.)

Szczególne zdarzenia: Czerwona karta Wardau (BAK, 41.)