Napisane:  niedziela, 15 września 2024, 18:08 przez: Redakcja

Jak efektywnie prowadzić tabele: kluczowe zasady i techniki dla każdego użytkownika

Grün-biała U19 pewnie i zdecydowanie pokonała Berliner AK 5:1.

Juniorzy A VfL w sobotnie południe pewnie pokonali Berliner AK 5:1 (3:1), tym samym utrzymując pozycję lidera w grupie B DFB-Nachwuchsliga. Bramki dla drużyny prowadzonej przez głównego trenera Daniela Bauera zdobyli David Odogu (10.), dwukrotnie Jonathan Akaegbobi (36., 45.+3), Yasin Chebil (86.) oraz Karlo Simic (90.). Po sześciu kolejkach zespół Bauera ma już na koncie 16 z możliwych 18 punktów.

Zaledwie dziesięć minut zostało rozegranych, gdy młode wilki objęły prowadzenie po rzucie rożnym wykonanym przez Odogu. Gospodarze szybko wyrównali dzięki Iaia Manco Danfa (22. minuta). Jednak do przerwy przewaga zespołu VfL została również odzwierciedlona w statystykach. Dwie bramki na 3:1 do przerwy zdobył Akaegbobi, najpierw realizując rzut karny po faulu bramkarza BAK na Trevorze Benedictie (36. minuta), a następnie strzałem z ostrego kąta (45. +3). Dodatkowo goście sami osłabili się poprzez czerwoną kartkę dla Wido Hildebrandta (40. minuta). Zielono-Biali nie mieli żadnych trudności, aby kontrolować mecz i ostatecznie jeszcze dwukrotnie trafili w końcowej fazie spotkania. Zaledwie trzy minuty po swoim wejściu na boisko Chebil zdobył czwartą bramkę, a w doliczonym czasie gry również wprowadzony Simic zdobył piątą bramkę dla VfL.

Daniel Bauer: „To był całkowicie zasłużony zwycięstwo, mimo że nie zagraliśmy jeszcze naprawdę dobrego meczu. To była obowiązkowa zadanie, które trzeba zrealizować. Udało nam się to w sposób pewny. Cieszymy się z wyniku.”

VfL Wolfsburg U19: Börner – Bürger, Odogu (46. Ibrisimovic), Angely (46. Neininger), Dittrich (85. Chebil) – Grzywacz, Bröger, Hensel (69. Leal Costa), Soylu – Akaegbobi (69. Simic), Benedict (69. Yacobi) Gole: 0:1 Odogu (10.), 1:1 Danfa (22.), 1:2 Akaegbobi (36.), 1:3 Akaegbobi (45.+3), 1:4 Chebil (86.), 1:5 Simic (90.)

Szczególne zdarzenia: Czerwona karta Wardau (BAK, 41.)