Napisane:  czwartek, 11 listopada 2021, 08:37 przez: Redakcja

Arnold i Baku dowołani do reprezentacji

Trener reprezentacji Niemiec Hansi Flick dowołał do swojej kadry jeszcze dwóch graczy VfL.

Niemiecki Związek Piłki Nożnej (DFB) ogłosił we wtorek, że Ridle Baku i Max Arnold zostali powołani do kadry Niemiec na nadchodzące kwalifikacje do Mistrzostw Świata. W skład kadry trenera Hansiego Flicka, w tym Lukasa Nmechy, wchodzi teraz trzech graczy Wilków. To powołanie będzie miało duże znaczenie zwłaszcza dla Arnolda – rekordzista VfL w Bundeslidze, w remisie 0:0 z Polską w 2014 roku, rozegrał zaledwie 13 minut dla seniorskiej reprezentacji Niemiec.

Drużyna Flicka będzie kontynuować eliminacje w czwartek 11 listopada (inauguracja 20:45 CET), kiedy zmierzy się z Liechtensteinem na Volkswagen Arena.

Wezwany również Van de Ven

Micky van de Ven jest także spóźnionym powołaniem do reprezentacji Holandii do lat 21. 20-latek jeszcze nie reprezentował Holendrów na żadnym poziomie młodzieżowym, ale może zadebiutować w najbliższych dniach. U21 zmierzy się z Bułgarią w Almere w piątek 12 listopada i uda się na Gibraltar w poniedziałek 15 listopada.

foto: Vfl Wolfsburg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram