Napisane:  wtorek, 5 lipca 2022, 12:27 przez: Redakcja

Bartol Franjic przenosi się do VfL Wolfsburg

Przejście Bartola Franjica z Dynama Zagrzeb do VfL Wolfsburg jest świetną wiadomością. Chorwat podpisał pięcioletni kontrakt w Wolfsburgu do 2027 roku.

Ta transakcja była w fazie przygotowań, teraz jest już wszystko dopięte na ostatni guzik. VfL Wolfsburg chwyta chorwackiego talentu Bartola Franjica. Opłata powinna wynosić około 6 milionów euro plus ewentualne premie w przypadku sukcesu. Kontrakt Bartola Franjica obowiązuje do lipca 2027 roku. Franjic założy koszulkę z numerem 38 w Wolfsburgu.

Bartol Franjic to były reprezentant Chorwacji do lat 21, lewonożny i mierzący 1,86 metra. Franjic może być wystawiany na kilku pozycjach. Jego główną pozycją jest defensywny pomocnik. Ale Franjic może być również traktowany jako lewy obrońca i środkowy obrońca.

Dwugłos po transferze

Bartol Franjic: „Jestem bardzo szczęśliwy, że przeprowadzka do VfL Wolfsburg się powiodła. To właściwy czas na podjęcie nowego wyzwania, a moim marzeniem zawsze była gra w Bundeslidze. Nie wyobrażam sobie lepszego klubu do tego niż VfL. Rozmowy z menedżerami VfL przekonały mnie od razu. Teraz skupiam się najpierw na poznaniu moich nowych kolegów, a następnie na ciężkiej pracy nad dalszym rozwojem i możliwością świętowania sukcesów z VfL”.

Dyrektor sportowy VfL Marcel Schäfer: „Bartol może wciąż jest młody, ale ma już duże doświadczenie, zarówno w kraju, jak i za granicą, i konsekwentnie występuje. Jest wszechstronny w obronie, dobrze się broni i dobrze się rozwija.”

foto: Vfl Wolfsburg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram