Napisane:  piątek, 5 maja 2023, 10:04 przez: Przemysław Lewandowski

Beck's zostaje nowym partnerem VfL

Umowa z marką premium firmy Anheuser-Busch InBev będzie obowiązywać do 2028 roku.

VfL Wolfsburg może powitać nowego partnera premium na rozpoczęcie kampanii 2023/24: od następnego sezonu Zielono-Biali będą współpracować z wiodącą grupą browarniczą Anheuser-Busch InBev, która ze swoją marką Beck's będzie reprezentowana do 2028 roku zarówno na Volkswagen Arena, jak i na AOK Stadion. To marka, która jest dobrze znana na całym świecie. Wraz z nowym oficjalnym partnerem piwnym, Wilki zapewnią w dni meczowe najlepszy catering oraz stworzą nowe możliwości wypoczynku na terenie Allerparku - poprzez udostępnienie ogródka piwnego Beck's w miesiącach letnich. Ponadto nowy partner będzie obecny na perymetrycznych tablicach reklamowych LED, tablicach stanowiących tło do wywiadów, w obszarze cyfrowym oraz w trakcie przerw meczowych.

Zobacz także  Potwierdzono znośne przyjazne

"Jesteśmy dumni, że dzięki Beck's, marce premium należącej do Anheuser-Busch InBev, udało nam się pozyskać nowego silnego partnera, który idealnie pasuje do VfL Wolfsburg. Nie możemy się doczekać współpracy w nadchodzących latach" - powiedział dyrektor zarządzający VfL, Michael Meeske. "Razem z Beck's postawiliśmy sobie za cel dalszą aktywizację regionu za pomocą szerokiej gamy środków."

Jannik Weitzl, dyrektor handlowy w Anheuser-Busch InBev, zgadza się z tymi słowami: "Beck's i VfL Wolfsburg – to pierwszorzędne połączenie, które po prostu do siebie pasuje. Nie tylko pod względem interakcji dwóch absolutnych marek premium, ale w szczególności chemii między obiema stronami, która od samego początku znajduje się w doskonałej harmonii. VfL Wolfsburg wyrobił sobie świetną markę w Europie i odnosi wielkie sukcesy sportowe - zarówno w kobiecej, jak i męskiej piłce nożnej. Cieszymy się, że od nadchodzącego sezonu możemy towarzyszyć temu topowemu klubowi - z Beck's jako oficjalnym partnerem."

Powstała w 2008 roku w wyniku fuzji Anheuser-Busch i InBev Group firma z siedzibą w Leuven w Belgii jest jednym z pięciu największych producentów dóbr konsumpcyjnych na świecie. Jest reprezentowana w około 150 krajach, z 630 markami i 260 browarami, zatrudniając ponad 170 000 osób na całym świecie. Browar Beck & Co., który ma swoją siedzibę w Bremie i produkuje piwa oraz napoje piwno-mieszane pod nazwą Beck's, od 2002 roku jest częścią połączonej Grupy InBev.

Zobacz także  Nowe koszule zielonych i białych

Źródło: vfl-wolfsburg.de

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram