Napisane:  wtorek, 2 listopada 2021, 15:51 przez: Redakcja

Czy efekt Kohfeldta zadziała także w Lidze Mistrzów?

Florian Kohfeldt rozpoczął zaliczył wymarzony start w VfL Wolfsburg. W swoim debiucie w sobotę w Leverkusen Wilki świętowały zwycięstwo 2:0. Pod okiem nowego trenera drużyna wyglądała na bardziej żwawą niż wcześniej. Czy tą intensywność można przenieść również na Ligę Mistrzów?

We wtorek VfL Wolfsburg zmierzy się z RB Salzburg w Lidze Mistrzów. VfL przegrał pierwszy pojedynek w grupie G w Salzburgu 1:3. Ale Wolfsburg ma teraz nadzieję na efekt Kohfeldta. W swoim ligowym debiucie w trudnym wyjazdowym meczu w Leverkusen drużyna Kohfeldta wygrała 2:0 i wykazała znaczną poprawę gry. Po meczu Kohfeldt szczególnie pochwalił defensywę, która po długim czasie znów zagrała na zero z tyłu. VfL bardzo się poprawiło, jeśli chodzi o bieganie, ale wilki były również lepsze pod względem zaangażowania i energii. Był to występ, który daje nadzieję na dobrywtorkowy mecz Ligi Mistrzów.

Trener Salzburga Jaissle spodziewa się „innej drużyny”

Salzburg jest zaniepokojony i oczekuje zupełnie innego VfL Wolfsburg z powodu zmiany trenera. Trener RB Matthias Jaissle powiedział: „Do tej pory radziliśmy sobie bardzo dobrze, nie kalkulując a koncentrując się na przeniesieniu naszego stylu piłki nożnej na boisko i byciu odważnym. Chłopcy do tej pory robili to naprawdę dobrze ”I dalej:„ To, co było w pierwszym spotkaniu, już się skończyło. Gra w Wolfsburgu nie ma z tym nic wspólnego. Jestem pewien, że spotkamy zupełnie inny zespół Wolfsburga. Nowy trener z nowymi pomysłami może dać impuls. Salzburg jest obecnie na pierwszym miejscu w grupie z 7 punktami, Wolfsburg jest na dole tabeli z 2 punktami, jednak do drugiej Sevilli traci zaledwie jedno "oczko".

Gdzie możesz oglądać macz Wolfsburg vs Salzburg na żywo w telewizji?

Czwarty mecz grupowy pomiędzy VfL Wolfsburg i RB Salzburg rozpocznie się o 18:45 w Volkswagen Arena. Możesz oglądać mecz jedynie w telewizji Polsat Sport Premium 1, dostępnej także w odpowiednim pakiecie Polsat Box Go.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram