Napisane:  środa, 9 sierpnia 2023, 14:28 przez: Przemysław Lewandowski

Długoterminowe partnerstwo

VfL Wolfsburg i Nike będą wspólnie razem zmierzać ku przyszłości.

Kolejny kamień milowy w przyszłym rozwoju VfL Wolfsburg został osiągnięty za sprawą długoterminowego przedłużenia partnerstwa Wilków z firmą Nike, które trwa od 2016 roku. Porozumienie pomiędzy światowym liderem rynku odzieży sportowej oraz jednym z najbardziej innowacyjnych klubów piłkarskich będzie skutkować uściśleniem współpracy, co przełoży się na tworzenie kolejnych wspólnych inicjatyw na rzecz społecznego rozwoju piłki nożnej.

"Cieszymy się z przedłużenia tego bardzo udanego partnerstwa, które charakteryzuje się dużą innowacyjnością, produktami najwyższej jakości i wzajemnym zaufaniem" - powiedział Steffen Grupp, dyrektor marketingu Zielono-Białych. "Chcemy kontynuować drogę, którą już obraliśmy i wciąż zapewniać naszym zawodniczkom i zawodnikom wyposażenie na najwyższym poziomie." Nike zaopatrywał wcześniej VfL w latach 2004-2009. Największy sukces w historii klubu - tytuł w Bundeslidze mężczyzn w 2009 roku - pozostaje nierozerwalnie związany z koszulką Nike z tamtego okresu, wraz z pięcioma tytułami mistrzowskimi i siedmioma pucharami zdobytymi przez kobiecy zespół VfL.

"Dostawcy strojów pełnią jedną z głównych ról w piłkarskim świecie. Koszulki naszych drużyn, które kształtują nasz wizerunek nie tylko na boisku, ale także na trybunach i w mediach, są jak wizytówka klubu" - dodał dyrektor zarządzający VfL, Michael Meeske. "Ale oczywiście chodzi o coś więcej, ponieważ wspólne porozumienie względem przyszłości piłki nożnej wypełni to partnerstwo życiem. Pod tym względem posiadanie takiego partnera jak Nike to dla VfL Wolfsburg bardzo dobra wiadomość. Mając to na uwadze, z niecierpliwością czekamy na dalsze pogłębienie tej silnej współpracy w nadchodzących latach za pomocą wielu ekscytujących działań."

Źródło: vfl-wolfsburg.de

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram