Napisane:  środa, 21 grudnia 2022, 10:18 przez: Przemysław Lewandowski

Długoterminowe przedłużenia kontraktów

Zespół trenerski kobiecej drużyny VfL będzie kontynuował pracę do 2025 roku.

Tommy Stroot przedłużył niedawno swój kontrakt do maja 2025 roku. Teraz potwierdzono, że cały zespół trenerski będzie wciąż kontynuował pracę w Wolfsburgu. Asystenci Sabrina Eckhoff, Kim Kulig i Eva-Maria Virsinger, trenerka bramkarek Alisa Vetterlein oraz analityk Gerhard Waldhart również podpisali nowe umowy. Kontrakty będą obowiązywać do 30 czerwca 2025 roku. Ponadto wkrótce do zespołu dołączy drugi trener bramkarek: Marcel Schulz, który od 1 stycznia 2023 roku przeniesie się z konkurencyjnego Eintrachtu Frankfurt. 23-latek jest we Frankfurcie od 2020 roku, wcześniej pracując dla SGS Essen i Niemieckiego Związku Piłki Nożnej.

"Bardzo się cieszę, że cały sztab trenerski podpisał długoterminowe przedłużenia kontraktów, ponieważ stanowią oni główny czynnik naszych sportowych sukcesów" - powiedział Stroot. "To podkreśla sposób, w jakim razem pracujemy i potencjał, który wszyscy wciąż widzimy w naszej wspólnej pracy. Jestem pewien, że Marcel Schulz będzie do nas pasował i już nie mogę się doczekać tej współpracy."

Źródło: vfl-wolfsburg.de

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram