Napisane:  poniedziałek, 11 lipca 2022, 08:21 przez: Redakcja

Dłuższa przerwa Gerhardta

Yannick Gerhardt doznał poważnej kontuzji kolana w towarzyskim meczu z WSG Tirol na obozie treningowym VfL Wolfsburg i nie będzie obecny przez nawet 6-8 tygodni.

Bardzo gorzka wiadomość dla VfL Wolfsburg: Późnym sobotnim popołudniem VfL Wolfsburg rozegrał towarzyski mecz z WSG Tirol na obozie treningowym w Austrii, który wygrał 7:1. Ale nad pozytywnym wynikiem jest cień. Yannick Gerhardt został uderzony w kolano podczas meczu i musiał przedwcześnie zakończyć grę. Po meczu Gerhardt został przewieziony do pobliskiego szpitala na dalsze badania.

Gerhardt cierpi na częściowe zerwanie więzadła wewnętrznego

Diagnoza jest gorzka: według informacji z Wolfsburger Allgemeine Zeitung Yannick Gerhardt doznał częściowego zerwania więzadła wewnętrznego i musi wziąć około sześciu do ośmiu tygodni przerwy. 28-latek będzie tęsknił za wilkami na początku sezonu.

Ostatecznie VfL Wolfsburg wygrał mecz testowy 7-1. Bramki strzelili drużyna Wolfsburga: Luca Waldschmidt (2), Maximilian Philipp, Elvis Rexhbecaj, Jonas Wind i Renato Steffen (2).

FOTO: Vfl Wolfsburg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram