Napisane:  środa, 19 lipca 2023, 09:15 przez: Przemysław Lewandowski

Dwa mecze towarzyskie na Volkswagen Arena

Wilki zagrają z Sassuolo Calcio i Celtą Vigo w ramach VfL Family Festival.

VfL Wolfsburg zmierzy się nie z jednym, ale dwoma europejskimi przeciwnikami podczas VfL Family Festival, który odbędzie się w sobotę, 5 sierpnia, na Volkswagen Arena. Próba generalna Wilków przed nową kampanią rozpocznie się o 15:00, kiedy podopieczni trenera Niko Kovaca podejmą czołową włoską drużynę US Sassuolo Calcio. Następnie Zielono-Biali zagrają z hiszpańskim zespołem z La Liga, Celtą Vigo. Drugi mecz towarzyski tego popołudnia przewidziano na godzinę 17:00. Oba spotkania potrwają przez pełnych 90 minut.

Zarówno północno-zachodni klub z Hiszpanii, jak i drużyna Serie A z Emilii-Romanii zakończyły sezon 2022/23 na 13 miejscu w swoich ligach. Towarzyskie spotkanie z Wolfsburgiem oznacza dla obu klubów koniec przygotowań do nadchodzącego sezonu. Podczas gdy Wilki udadzą się na swój pierwszy mecz z Makkabi Berlin w niedzielę, 13 sierpnia (rozpoczęcie o 15:30), Celta Vigo tego samego dnia rozpocznie sezon La Liga - wyjazdem do Osasuny. Sassuolo wystartuje w Serie A z dniem 20 sierpnia, mierząc się z Atalantą.

Oba mecze towarzyskie będą częścią VfL Family Festival i Dnia Dziecka, które odbędą się na terenie Volkswagen Arena.

Źródło: vfl-wolfsburg.de

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram