Napisane:  wtorek, 11 lipca 2023, 10:11 przez: Przemysław Lewandowski

Gotowi do pracy

VfL Wolfsburg rozpoczął przygotowania do nowego sezonu.

Po weekendowych próbach wydolnościowych, Wilki rozpoczęły w poniedziałek przygotowania do nadchodzącego sezonu 2023/2024. Drużyna VfL wyszła jednak na boisko treningowe w zmniejszonej liczbie: zabrakło czterech zawodników wybranych do reprezentacji na Mistrzostwa Europy U-21. Poza Micky'm van de Venem, Bartolem Franjicem, Asterem Vranckxem i Kilianem Fischerem, na treningu nie zameldowali się także Jakub Kamiński czy nowy nabytek Zielono-Białych - Vaclav Cerny. Kolejnym nieobecnym okazał się Patrick Wimmer, który dołączy do kolegów w późniejszym czasie, po uporaniu się z leczeniem stomatologicznym. Z powodów osobistych zabrakło również trenera Niko Kovaca. Szkoleniowiec przejmie prowadzenie treningów od piątku.

Pierwszy mecz przedsezonowy VfL odbędzie się w sobotę, 15 lipca, o godzinie 15:00. W spotkaniu towarzyskim AZ/WAZ, Wilki zmierzą się z jedenastką Becks'a.

Zobacz także  Nowe koszule zielonych i białych

Źródło: vfl-wolfsburg.de

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram