Napisane:  czwartek, 28 grudnia 2023, 15:47 przez: Redakcja

Jakub Kamiński nie odejdzie zimą

Jakub Kamiński, grając w Wolfsburgu, miał trudną pierwszą połowę sezonu. Polski zawodnik rozważał zmianę barw klubowych w zimie, lecz trener Niko Kovac nie popierał tego pomysłu. W kolejnych miesiącach, Kamiński ma szansę na więcej występów pod kierunkiem chorwackiego szkoleniowca.

Kamiński doświadcza zawodowych trudności, nie mając wcześniej podobnej serii wyników.

Szkoleniowiec Niko Kovac rzadko dawał polskiemu reprezentantowi szansę na grę, a kiedy już Kamiński pojawiał się na boisku, to na krótkie momenty. To sprawiło, że były zawodnik Lecha Poznań stracił miejsce w reprezentacji, nie otrzymując powołania od selekcjonera Michała Probierza na mecze z Czechami i Łotwą.

Według niemieckiego portalu "90min.de", Kamiński rozważał wypożyczenie podczas zimowego okna transferowego, niezadowolony ze swojej roli w zespole. Jednak "Wolfsburger Allgemeine Zeitung" zaprzeczył tym doniesieniom, informując, że VFL Wolfsburg nie planuje transferu Kamińskiego. W przeciwnym razie, polski zawodnik ma otrzymać więcej szans w przygotowaniach do drugiej części sezonu. Jeśli wykorzysta okazje od Kovaca, może stać się kluczowym graczem dziesiątej drużyny Bundesligi w nadchodzących miesiącach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram