Napisane:  poniedziałek, 20 czerwca 2022, 13:49 przez: Redakcja

Kamiński: "Miałem oferty także z innych klubów Bundesligi"

Jakub Kamiński był gościem Sebastiana Staszewskiego w serii "Bez ściemy" na youtubowym kanale "Po Gwizdku". Nowy gracz Wolfsburga zdradził jakie inne kluby były zainteresowane jego transferem.

Młody polski pomocnik, który związał się z Vfl Wolfsburg zdradził, że kilka innych klubów z Bundesligi wyraziło zainteresowanie jego osobą. - Były to m.in. Lipsk, Borussia Dortmund, Monchengladbach czy Stuttgart - mówił Kamiński.

Reprezentant Polski argumentował także wybór klubu właśnie z Dolnej Saksonii. - Wolfsburg to klub, który mimo słabszego ostatniego sezonu zawsze pewnie utrzymuje się w Bundeslidze, a czasami gra o te najwyższe cele. Grał przecież niedawno w Lidze Mistrzów. Myślę, że pierwsza szóstka w następnym sezonie jest jak najbardziej osiągalna.

Młody były już gracz Lecha Poznań zdradził także, że ma zamiar szybko złapać kontakt z nowymi kolegami. - Mam już pzygotowane nawet kilka piosenek na wkupne. Będą po niemiecku. Przygotowujemy się razem z moją dziewczyną - śmieje się Kamiński.

- Liczę, że szybko uda mi się wskoczyć do pierwszego składu. Oglądałem dużo spotkań Vfl w poprzednim sezonie. Teraz jest nowy trener. Wszyscy mamy czystą kartę i mam nadzieję, że w okresie przygotowawczym pokażę się z jak najlepszej strony - zakończył 20-latek.

Jakub Kamiński zawodnikiem Wolfsburga stanie się oficjalnie 1 lipca 2022 roku. Jego kontrakt będzie obowiązywał przez pięć lat.

foto: Youtube/PoGwizdku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram