Napisane:  niedziela, 28 sierpnia 2022, 16:48 przez: Przemysław Lewandowski

Kontynuacja współpracy z LG Electronics

Dostawca inteligentnego sprzętu AGD pozostanie ważnym partnerem Wilków.

Szczególnie w tak trudnych czasach dobrze jest mieć niezawodnych partnerów. LG Electronics Home Appliance wspiera VfL Wolfsburg od 2021 roku i pozostanie ważnym partnerem Zielono-Białych także w przyszłości. „Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że LG zdecydowało się przedłużyć współpracę o kolejny rok. Firma będzie widniała jako nasz partner reklamowy w Bundeslidze i Lidze Mistrzów UEFA Kobiet w bieżącym sezonie” - wyjaśnia dyrektor zarządzający VfL Michael Meeske.

Wraz z rozszerzeniem współpracy ma zostać nawiązane udane i długoterminowe partnerstwo, z którego obie strony będą czerpać korzyści i dalej się rozwijać. „To inspirujące, gdy łączy się świetną piłkę nożną oraz doskonały sprzęt AGD. Jesteśmy dumni z bycia partnerem VfL i czekamy na kolejne ekscytujące chwile” - powiedział Zdravko Bojcic, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w LG Electronics.

Dział AGD firmy LG jest światowym liderem w dziedzinie inteligentnych urządzeń domowych i wizjonerskich produktów sztucznej inteligencji nowej generacji. Firma tworzy kompleksowe rozwiązania dla domu z wiodącymi w branży technologiami, dążąc do poprawy warunków życia i zdrowia konsumentów poprzez rozwój dobrze przemyślanych urządzeń kuchennych czy domowych. Produkty zapewniają większy komfort, doskonałą wydajność, a także korzyści zdrowotne. Portfolio produktów obejmuje lodówki side-by-side, lodówki wielodrzwiowe z kultową funkcją InstaView, klasyczne lodówko-zamrażarki, pralki, pralko-suszarki, suszarki o wyjątkowej efektywności energetycznej, innowacyjny LG Styler, kuchenki mikrofalowe oraz odkurzacze.

Źródło: vfl-wolfsburg.de

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram