Napisane:  piątek, 12 stycznia 2024, 13:14 przez: Redakcja

Kovac entuzjastycznie nastawiony do rundy wiosennej

Trener VfL Wolfsburg, Niko Kovac, rozpoczyna drugą połowę sezonu z dużym entuzjazmem. Mimo krótkiej przerwy zimowej, Kovac wyraził zadowolenie z przygotowań zespołu i jest „całkowicie euforyczny” co do ich formy i potencjału.

Wyzwania i Cele Wolfsburga

Kovac podkreśla potrzebę ciężkiej pracy i determinacji, aby poprawić obecną pozycję zespołu w tabeli i dążyć do osiągnięcia celów sezonu, jakim jest zakwalifikowanie się do europejskich rozgrywek.

Osobista Seria Kovaca Przeciwko Mainz

Trener Wolfsburga ma za sobą serię sześciu kolejnych zwycięstw nad FSV Mainz. Jest to dla niego dodatkowy bodziec do kontynuowania tej passy w nadchodzącym meczu.

Rekordowa Seria Koena Casteelsa

Koen Casteels, bramkarz Wolfsburga, ma szansę pobić rekord Bundesligi, jeśli uda mu się nie stracić bramki w pierwszych 17 minutach meczu z Mainz. Dotychczas nie stracił gola przeciwko temu zespołowi przez 677 minut. Obecny rekord Bundesligi należy do Manuela Neuera, który nie stracił bramki przez 693 minuty przeciwko Eintrachtowi Frankfurt.

Ostatni Gol Strzelony Casteelsowi przez Mainz

Ostatnim zawodnikiem Mainz, który strzelił gola Casteelsowi, był Yoshinori Muto w sezonie 2017/18.

To wszystko stanowi kontekst dla nadchodzącego meczu, gdzie VfL Wolfsburg będzie miał okazję nie tylko poprawić swoją pozycję w lidze, ale również dla Koena Casteelsa, aby zapisać swoje nazwisko w historii Bundesligi.

fot. Vfl Wolfsburg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram