Napisane:  piątek, 5 listopada 2021, 13:43 przez: Redakcja

Lukas Nmecha powołany do seniorskiej reprezentacji Niemiec

Z jednym nowym graczem i pięcioma powracającymi piłkarzami reprezentacja Niemiec zagra w dwóch ostatnich meczach eliminacji mistrzostw świata z Liechtensteinem i Armenią. 

Trener reprezentacji Hansi Flick  po raz pierwszy powołał napastnika Lukasa Nmechę z VfL Wolfsburg w swoim  27- osobowym składzie. Do kadry wracają także Julian Draxler z Paris Saint-Germain, Julian Brandt Borrussia Dortmund, Christian Günter z SC Freiburg, Ilkay Gündogan z Manchesteru City i Kevin Trapp Eintracht Frankfurt.

Reprezentacja kraju spotka się w Wolfsburgu w poniedziałkowy wieczór. Właśnie w Wiolfsburgu drużyna narodowa spotka się z Liechtensteinem 11 listopada (od 20.45) na Volkswagen Arena. Następnie odbędzie się mecz wyjazdowy w Erewaniu 14 listopada (od 18:00 CET, na żywo w RTL) przeciwko Armenii.

Do tej pory reprezentacja narodowa wygrała wszystkie mecze z obydwoma przeciwnikami. Drużyna Niemiec wygrała z Liechtensteinem pięć razy, ostatnio w pierwszym meczu w St. Gallen we wrześniu 2-0. Niemcy do tej pory spotkały się z Armenią czterokrotnie, a pierwszy mecz we wrześniu w Stuttgarcie zakończył się wynikiem 6:0 dla drużyny naszych zachodnich sąsiadów.

źródło: DFB | foto: Bundesliga

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram