Napisane:  środa, 6 lipca 2022, 07:54 przez: Redakcja

Mbabu odejdzie do Fulham?

Kevin Mbabu z VfL Wolfsburg wzbudził zainteresowanie FC Fulham. Mówi się, że Anglicy są gotowi wydać 10 milionów euro na prawego obrońcę Wolfsburga.

Czy Kevin Mbabu przejdzie do Premier League?

Kevin Mbabu jest uważany za kandydata do odejścia w Wolfsburgu. W najnowszym wydaniu Bild pisze również, że reprezentant Szwajcarii znajduje się na liście transferowej VfL Wolfsburg. W Anglii krąży plotka, że ​​Fulham FC jest bardzo zainteresowany Mbabu. Znany dziennikarz Sky Sports TV Dharmesh Sheth napisał na Twitterze: Fulham złożył ofertę 10 milionów euro za Mbabu i teraz czeka na odpowiedź Wolfsburga.

Wolfsburg już tego lata umocnił swoją pozycję na prawym obronie dzięki Kilianowi Fischerowi z 1. FC Nürnberg. Ponadto Wilki mają w składzie reprezentanta Ridle Baku, który po nowych transferach na ofensywną flankę może w przyszłości być częściej używany na pozycji prawej obrońcy.

Kevin Mbabu gra w VfL Wolfsburg od lata 2019 roku i został podpisany przez Young Boys Bern za 9,2 miliona euro. Jego kontrakt w Wolfsburgu obowiązuje tylko do przyszłego lata, dlatego klub musi teraz zdecydować, czy przedłużyć Mbabu, czy sprzedać 27-latka.

foto: Bundesliga.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram