Napisane:  środa, 7 grudnia 2022, 13:36 przez: Przemysław Lewandowski

Mecz towarzyski w Londynie

Wilki odwiedzą 17 grudnia Londyn, w meczu z Brentford.

Po potwierdzeniu pierwszego meczu towarzyskiego w trakcie trwania przerwy zimowej z czołowym duńskim klubem FC Nordsjælland (10 grudnia), Wilki umówiły się na kolejny mecz. 17 grudnia trener Niko Kovac zabierze swoją drużynę do Londynu, celem odbycia meczu towarzyskiego z klubem Brentford.

Zielono-Biali stosunkowo niedawno gościli angielski klub na AOK Stadion: w czasie trwania okresu przedsezonowego Wilki zdołały wygrać z Brentford wynikiem 4:0. Do przerwy wymuszonej Mundialem zespół Bees zgromadził w Premier League 29 punktów i po 15 meczach zajmuje w tabeli 10 miejsce.

Źródło: vfl-wolfsburg.de