Napisane:  sobota, 4 marca 2023, 14:19 przez: Przemysław Lewandowski

Micky van de Ven przedłuża umowę

Środkowy obrońca podpisał z Wilkami nowy kontrakt do 2027 roku.

VfL Wolfsburg oficjalnie potwierdził kontynuację współpracy z Micky'm van de Venem. Piłkarz podpisał przedłużenie kontraktu, który obowiązywać będzie do 2027 roku, przedłużając tym samym poprzednią umowę o dwa lata. 21-latek, który dołączył do VfL latem 2021 roku z holenderskiego drugoligowego FC Volendam, nie opuścił w tym sezonie ani jednej minuty - zarówno w Bundeslidze, jak i w Pucharze DFB. Do tej pory zawodnik rozegrał dla Zielono-Białych łącznie 27 występów w Bundeslidze i 3 w Pucharze DFB, zdobywając jak dotąd jednego gola i notując trzy asysty.

"Cieszymy się, że Micky przedłużył z nami kontrakt i że możemy z nim planować naszą przyszłość" - powiedział Marcel Schäfer, Dyrektor Zarządzający ds. Sportu. "Jest zawodnikiem z ogromnym potencjałem, który wykazał się w tym sezonie szczególnie niesamowitym rozwojem, będąc podczas swoich występów w ciągłym centrum uwagi. Fakt, że Micky podpisał długoterminowe przedłużenie, pokazuje, że chciałby kontynuować naszą drogę w VfL Wolfsburg."

Micky van de Ven: "Gra w Bundeslidze zawsze była moim marzeniem. Dlatego cieszę się, że zostanę częścią VfL Wolfsburg po 2025 roku i będę mógł tutaj dalej się rozwijać. Naprawdę uwielbiam grać w tym zespole i chciałbym przyczynić się do osiągnięcia przez VfL Wolfsburg ich celów."

Źródło: vfl-wolfsburg.de

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram