Napisane:  piątek, 10 lutego 2023, 15:28 przez: Przemysław Lewandowski

Następny przystanek - Paryż

W ćwierćfinale Ligi Mistrzyń, kobiecy zespół VfL zmierzy się z drużyną Paris Saint-Germain.

Droga VfL Wolfsburg do miejsca w półfinale Ligi Mistrzyń prowadzi przez stolicę Francji. Wilczyce pojadą do Paris Saint-Germain 21/22 marca, a rewanż w Wolfsburgu odbędzie się 29/30 marca.

W przeciwieństwie do krajowych rywalek, zespołu Olympique Lyon, PSG nie zasmakowało jeszcze chwały w Lidze Mistrzyń. Największymi sukcesami Paryża w rozgrywkach były ich ostatnie występy w 2015 i 2017 roku. Podopieczne Gerarda Precheura zakwalifikowały się do ostatniej ósemki jako wiceliderki grupy A, zaraz za Chelsea. Dokładne daty spotkań oraz informacje o biletach na rewanż zostaną podane wkrótce.

Ralf Kellermann, dyrektor sportowy VfL: "Nie możemy się doczekać emocjonujących meczów na najwyższym poziomie z jedną z najlepszych drużyn w Europie, która ma dużo indywidualnej jakości i doświadczenia w europejskich rozgrywkach. Spodziewamy się wyrównanych potyczek, w których drobne marginesy mogą zrobić różnicę. Nasi fani mogą już zacząć wyczekiwać decydującego meczu rewanżowego w Wolfsburgu."

Źródło: vfl-wolfsburg.de

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram