Napisane:  poniedziałek, 25 października 2021, 14:11 przez: Redakcja

Niklas Klinger zakażony koronawirusem

Rezerwowy bramkarz "Wilków" Niklas Klinger uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Przebywa na domowej kwarantannie.

Kolejny przypadek koronawirusa w VfL Wolfsburg: Po tym, jak tydzień temu napastnik Wout Weghorst uzyskał pozytywny wynik testu na obecność wirusa, teraz również pozytywny wynik otrzymał rezerwowy bramkarz Niklas Klinger. 26-latek w poniedziałek nie trenował, przebywa w domu na kwarantannie.

To sprawia, że ​​Klinger jest kolejnym zawodnikiem Wolfsburga, który ma pozytywny wynik testu na obecność wirusa. Menedżer Jörg Schmadtke, Pavao Pervan, Maximilian Arnold, William, Jerome Roussillon, Maxence Lacroix, Kevin Mbabu, Renato Steffen, Josip Brekalo, Marin Pongracic, Josuha Guilavogui i Weghorst zostali wcześniej zakażeni. Ten ostatni do tej pory opuścił zarówno mecz Ligi Mistrzów w Salzburgu, jak i ligowy mecz z Freiburgiem.

Klinger jest numerem 3 pomiędzy słupkami w VfL, za Koenem Casteelsem i Pavao Pervanem. Bramkarz regularnie trenuje z pierwszym zespołem, ale po wyrejestrowaniu z drużyny U23 nie ma praktyki meczowej. Jedyny urodzony w Wolfsburgu zawodnik w składzie VfL wciąż czeka na swój pierwszy występ w Bundeslidze.

foto: Vfl Wolfsburg/Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram