Napisane:  piątek, 23 grudnia 2022, 18:13 przez: Przemysław Lewandowski

Obóz treningowy i mecze towarzyskie

Kobiecy zespół VfL przygotowuje się do drugiej połowy sezonu w Portugalii.

Drużyna VfL Wolfsburg już dziewięć razy przygotowywała się do drugiej połowy sezonu w portugalskim Algarve. Chociaż dwukrotnie odwoływano wizyty z powodu koronawirusa, obecnie nic nie stoi na przeszkodzie, by w tym roku zgrupować się w Robinson Club Quinta da Ria po raz dziesiąty. Podróż do południowej Europy w dniach od 11 do 20 stycznia stanowi trzon okresu przygotowawczego Wilczyc, który rozpocznie się 7 stycznia od testów wydajności. Pierwszy trening na boisku zaplanowano w terminie 9 stycznia.

Wizyta wicemistrzyń Szwecji

Przed wznowieniem rozgrywek ligowych, które rozpoczną się od wyjazdowego meczu z SC Freiburg (w sobotę, 4 lutego, rozpoczęcie o 14:00), zaplanowano łącznie trzy mecze towarzyskie. Podczas zgrupowania w Portugalii, w dniu 18 stycznia (start o 16:00 czasu lokalnego), odbędzie się test z rywalkami z Bundesligi, Eintrachtem Frankfurt. Z kolei 24 stycznia (o 14:00), na Stadion am Elsterweg, będzie miało miejsce spotkanie z liderkami drugiej ligi, RB Leipzig. Ostatni mecz rozgrzewkowy przewidziano na 28 stycznia, w potyczce z wicemistrzyniami Szwecji - zespołem BK Häcken. Skandynawki zagoszczą na AOK Stadion.

Źródło: vfl-wolfsburg.de

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram