Napisane:  poniedziałek, 29 sierpnia 2022, 10:07 przez: Przemysław Lewandowski

Omar Marmoush odrzucił propozycję nowego kontraktu

Dyrektor sportowy Wolfsburga, Jörg Schmadtke, ujawnił, że Omar Marmoush odrzucił ofertę z powodu zainteresowania innych klubów.

Po imponującym sezonie jego wypożyczenia w drużynie VfB Stuttgart, przyszłość Mamousha wiązano z wieloma klubami. 23-latek wzbudził zainteresowanie RCD Espanyol z La Liga, a także Brentfordu i nowo awansowanego Nottingham Forest z Premier League.

Dyrektor sportowy Wolfsburga Jörg Schmadtke potwierdził wcześniej powrót zawodnika do zespołu wraz z jego udziałem w obecnym sezonie w barwach VfL. Pomimo, że dyrektor zapowiedział także chęć przedłużenia współpracy, wydaje się, że napastnik może finalnie odejść z klubu. Jego obecny kontrakt z Wolfsburgiem wygasa latem 2023 roku i chociaż Wilki zaoferowały Marmoushowi nową umowę, według Schmadtke, Egipcjanin odrzucił ofertę. "W tej chwili nie możemy znaleźć rozwiązania w zakresie przedłużenia umowy" - powiedział działacz. "Zasygnalizowaliśmy chęć przedłużenia [jego kontraktu], ale w tej chwili druga strona tego nie chce. Niemniej jednak nie zamierzamy wypuścić Omara" - dodał.

Zobacz także  Waldschmidt, aby zostać w Köln

Marmoush odnotował w zeszłym sezonie bardzo owocny okres gry w Stuttgarcie. Strzelił trzy gole i zaliczył pięć asyst w 23 występach w Bundeslidze. Jego wkład w grę zespołu był jednym z głównych czynników, dzięki którym Die Schwaben pozostali w Bundeslidze, unikając spadku.

Źródło: kingfut.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram