Napisane:  środa, 3 stycznia 2024, 11:58 przez: Redakcja

Pavao Pervan przedłużył kontrakt z Vfl Wolfsburg

Austriacki bramkarz pozostanie w Wilkach przez kolejny rok.

VfL Wolfsburg może polegać na Pavao Pervanie także poza bieżącym sezonem Bundesligi. 36-letni bramkarz przedłużył wygasający z końcem czerwca br. kontrakt z Zielono-Białymi do 2025 roku. Pervan, który w tym sezonie wystąpił już cztery razy (trzy razy w Bundeslidze i raz w Pucharze DFB), w 2018 roku przeniósł się z Linzer ASK do Wilków i do tej pory rozegrał łącznie 39 meczów dla VfL.

"PAVO CIESZY SIĘ NAJWYŻSZYM SZACUNKIEM"

"Jestem bardzo zadowolony, że mój czas w VfL trwa nadal. Zawsze podkreślałem, że od pierwszego dnia czułem się niesamowicie dobrze w Wolfsburgu z rodziną. Sprawia mi to radość i napełnia wdzięcznością, że w przyszłości mogę nadal udowadniać, że jestem na wysokim poziomie, jaki panuje na treningach i w Bundeslidze" – mówi Pervan. Dyrektor sportowy VfL Sebastian Schindzielorz zgadza się z tym: "Cieszymy się, że możemy kontynuować współpracę z Pavem. Decyzja o przedłużeniu z nim kontraktu była dla nas szczególnie łatwa, ponieważ zawsze możemy na nim polegać zarówno osobiście, jak i sportowo. Pavo jest ważną częścią naszego zespołu i cieszy się najwyższym szacunkiem nie tylko w drużynie.

źródło/fot. Vfl Wolfsburg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram