Napisane:  piątek, 24 czerwca 2022, 06:33 przez: Redakcja

Pierwszy trening Wolfsburga za nami

Krótki pierwszy trening pod wodzą Niko Kovaca w Volkswagen Arena za nami.

Prace nad udanym sezonem VfL 2022/2023 rozpoczęte! Dokładnie 39 dni po ostatnim meczu Wilki wróciły do ​​pracy w środę, aby przygotować się do nowego sezonu. Zielono-biała świta 25 graczy, w tym ośmiu utalentowanych zawodników z VfL U19 w osobach Lukasa Ambrosa, Kofiego Amoako, Melvina Berkemera, Seana Buscha, Philippa Hellera, Maxa Hermanna, Felixa Lange i Matthew Maiera, wyszła na trening w środę o 10:30. Z wypożyczenia wrócił Josuha Guilavogui, a Elvis Rexhbecaj i Lino Kasten oraz Paulo Otavio ukończyli osobny program z trenerem rehabilitacji Michele Putaro. Między innymi trójki nowych graczy Vfl jeszcze nie było. Chodzi o Jakuba Kamińskiego, Patricka Wimmera  i Kiliana Fischera .

Drużyna „Bibchen” wygrywa trening obwodowy

Wciąż można było zobaczyć nowe twarze, ponieważ Niko Kovac , Robert Kovac (asystent trenera) i Walter Gfrerer (główny trener lekkoatletyki) zadebiutowali jako nowy zespół trenerski , do którego później dołączy Aaron Briggs (asystent trenera i analityk). 

Nowa drużyna trenerska VfL Wolfsburg skupiona wokół Niko Kovaca pozuje przed Volkswagen Arena.

Przestrzeń zapełnia się stopniowo

W środę w galopie nie było w sumie 14 zawodników. Bartosz Białek, Micky van de Ven i Fischer rozpoczną treningi w piątek 24 czerwca. Tydzień później dołączają do nich Omar Marmoush, Kamiński, Wimmer, Kevin Mbabu, Josip Brekalo, Marin Pongracic, Renato Steffen, Jonas Wind i bracia Nmecha, Lukas i Felix. Wreszcie Koen Casteels uzupełnia zespół w poniedziałek 4 lipca.

Zobacz galerię z pierwszego treningu

Obejrzyj cały trening:

foto: Vfl Wolfsburg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram