Napisane:  piątek, 13 stycznia 2023, 12:11 przez: Przemysław Lewandowski

Powrót do Algarve

Kobiecy zespół VfL rozpoczął zgrupowanie w Portugalii, którego punktem kulminacyjnym będzie mecz towarzyski z drużyną Eintrachtu Frankfurt.

Po dwukrotnym odwołaniu obozu treningowego w Algarve z powodu globalnej pandemii, Wilczyce nareszcie powróciły do Portugalii, robiąc to już po raz dziesiąty. Drużyna, wraz z trenerem i personelem sztabu, przybyła do Club Quinta da Ria w środę, a pierwsza sesja treningowa odbyła się już następnego dnia.

Podopieczne trenera Tommy'ego Stroota będą szlifować swoje umiejętności w Algarve do 20 stycznia. Na ten moment treningi indywidualne odbywają jedynie: Sara Agrez (problemy z plecami), Lena Oberdorf (objawy grypowe) i Jill Roord (kontuzja stopy). Reszta składu uczestniczy w treningach grupowych.

Jednym z najważniejszych punktów pobytu w Portugalii będzie mecz towarzyski z rywalkami z kobiecej Bundesligi, zespołem Eintrachtu Frankfurt. Spotkanie odbędzie się 18 stycznia o godzinie 16:00 czasu lokalnego, w Vila Real de Santo Antonio.

Źródło: vfl-wolfsburg.de

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram