Napisane:  wtorek, 9 sierpnia 2022, 19:23 przez: Przemysław Lewandowski

Przedłużenie współpracy z Trilux

VfL Wolfsburg nadal będzie miał po swojej stronie ważnego sojusznika, firmę oświetleniową Trilux.

Zielono-Biali i przedsiębiorstwo Trilux przedłużyły umowę o współpracy, która trwa od 2012 roku, o kolejne trzy lata. Firma z Sauerland nadal będzie odpowiadać za wyposażenie wielu klubowych przestrzeni, takich jak np. Volkswagen Arena, AOK Stadion czy VfL-Center. Jako oficjalny partner klimatyczny VfL Wolfsburg, Trilux odgrywa również wiodącą rolę w inicjatywie Wilków „Race to Zero”. Dzięki innowacyjnym i inteligentnym rozwiązaniom LED, producent oświetlenia wnosi ważny wkład w zrównoważony rozwój zarówno w dni meczowe, jak i w codziennym życiu biurowym.

„Kiedy tak blisko współpracujesz z firmą od 10 lat, oznacza to bardzo niezawodne i pełne zaufania partnerstwo” - powiedział dyrektor zarządzający VfL Michael Meeske. „Bardzo to doceniamy w firmie Trilux. Jako lider rynku w branży profesjonalnego oświetlenia, Trilux to nie tylko znakomita jakość produktu. W naszym dążeniu do neutralności klimatycznej - w której wyznaczyliśmy sobie wysokie, mierzalne cele - bardzo ważne jest również, abyśmy mieli po swojej stronie odpowiednich ekspertów. Dlatego cieszymy się, że nadal będziemy współdziałać z tak ważnym partnerem.”

Trilux ma swoją siedzibę w mieście Arnsberg w Nadrenii Północnej-Westfalii. Założona w 1912 roku firma działa w ponad 50 krajach i zatrudnia przeszło 5000 pracowników na całym świecie. W rodzinie sponsorów VfL, przedsiębiorstwo Trilux działa jako oficjalny partner klimatyczny oraz członek PartnerPool. Jednym z kilku elementów partnerstwa z VfL Wolfsburg pozostają prawa do nazwy salonu Trilux Lounge w strefie VIP. Planowana jest także wspólna organizacja różnych wydarzeń B2B.

„Doskonałe, oparte na współpracy partnerstwo z VfL Wolfsburg to nie przypadek, lecz raczej wynik wspólnych wartości i celów” – powiedział Joachim Geiger, CSO i CMO Grupy Trilux. „Łączy nas długa tradycja, silne przywiązanie do naszej okolicy, a przede wszystkim konsekwentne dążenie do doskonałości. W tym celu razem realizujemy tę samą strategię: optymalną wydajność dzięki umiejętnościom, pasji i pracy zespołowej. Jestem dumny z tej współpracy, do której aktywnie przyczyniają się obie strony. Nie mogę się doczekać wielu kolejnych lat ekscytujących działań jako oficjalny partner oświetleniowy Wilków.”

Źródło: vfl-wolfsburg.de

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram