Napisane:  poniedziałek, 11 września 2023, 15:21 przez: Karolina Lisek

Rebecka Blomqvist z kontuzją

Napastniczka VfL zerwała więzadło krzyżowe w meczu pucharowym.

Zawodniczki VfL Wolfsburg przez dłuższy czas będą musiały radzić sobie bez Rebecki Blomqvist. Napastniczka zerwała więzadło krzyżowe przednie w prawym kolanie w niedzielnym meczu pucharowym przeciwko Turbinie Poczdam - taki jest wynik badania przeprowadzonego w poniedziałek. Blomqvist doznała kontuzji podczas walki o piłkę po około pół godzinie meczu Pucharu Niemiec i musiała zostać zmieniona.

"Tak poważna kontuzja jest niezwykle przykra dla Rebecki. Była w bardzo dobrej formie po Mistrzostwach Świata i tryskała energią i entuzjazmem do gry. Jej nieobecność jest dla nas wielkim osłabieniem. Życzymy Rebecce szybkiego powrotu do pełnej sprawności. Oczywiście będziemy ją wspierać najlepiej jak potrafimy" - powiedział Ralf Kellermann, dyrektor ds. piłki nożnej kobiet w VfL Wolfsburg. W tej chwili nie jest możliwe postawienie prognozy dotyczącej przerwy w grze. Rebecka zostanie zbadana przez specjalistę w Berlinie w celu ustalenia dalszych działań.

Źródło: VfL Wolfsburg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram