Napisane:  poniedziałek, 7 sierpnia 2023, 12:25 przez: Przemysław Lewandowski

Remis z Sassuolo

Wilki zremisowały z włoską drużyną wynikiem 1:1.

W pierwszym z dwóch meczów towarzyskich zorganizowanych w ramach VfL Family Festival, Wilki zremisowały z grającym we włoskim serie A zespołem Sassuolo Calcio. Prowadzenie dla drużyny trenera Niko Kovaca zdobył w 27 minucie Jonas Wind, ale tuż przed przerwą zdołał wyrównać Nedim Bajrami (42 minuta). Mecz na na Volkswagen Arena zakończył się rezultatem 1:1.

Zaraz potem rozpoczęło się drugie spotkanie towarzyskie, w ramach którego Zielono-Biali podjęli hiszpańską drużynę Celta Vigo.

VfL Wolfsburg: Schulze – Baku, Bornauw (46‘ Odogu), Zesiger, Cozza – Amoako (46‘ Bröger) – Philipp, Gerhardt – Pejcinovic, Kaminski – Wind

Sassuolo Calcio: Consigli – Toljan (85’ Paz), Erlic, Viti (46’ Tressoldi), Vina (46’ Missori) – Henrique (79’ Flamingo), Lopez – Lauriente (63‘ Ceide), Bajrami (75‘ Volpato), Defrel – Pinamonti (75‘ Mulattieri)

Bramki: 1:0 Wind (27‘), 1:1 Bajrami (42‘)