Napisane:  piątek, 30 czerwca 2023, 12:18 przez: Przemysław Lewandowski

Sprawdzian w meczu z RC Lens

Zielono-Biali rozegrają towarzyskie spotkanie z wicemistrzami Francji.

W ramach przygotowań do sezonu 2023/24, VfL zmierzy się ze znanymi europejskimi przeciwnikami. Stadion AOK odwiedzi zespół RC Lens, który w zeszłym sezonie zajął drugie miejsce w Ligue 1. Jedenastka Nico Kovaca zagra w sobotę, 29 lipca.

Klub z północnej Francji, którego trenerem jest Franck Haise, w poprzednim sezonie zapewnił sobie drugie miejsce w lidze. Dokonał tego po wygraniu siedmiu ostatnich meczów, kończąc zaledwie punkt za Paris Saint-Germain i automatycznie kwalifikując się do Ligi Mistrzów. Wilki mogą zatem spodziewać się testu na bardzo wysokim poziomie. Spotkanie w Wolfsburgu odbędzie się pomiędzy dwoma obozami treningowymi Zielono-Białych w Seefeld (Austria) i Donaueschingen.

Po towarzyskim meczu przeciwko drużynie Beck's (w sobotę, 15 lipca, na Gifhorner Flutmulde), spotkanie z Lens jest drugim potwierdzonym przedsezonowym meczem Wilków tego lata. Przeciwnicy ostatniego spotkania rozgrzewkowego poprzedzającego rozpoczęcie nowego sezonu nie są jeszcze potwierdzeni i zostaną ogłoszeni w odpowiednim czasie. Na ten moment wiadomo jedynie tyle, że mecz przewidziany został na sobotę, 5 sierpnia, w ramach festiwalu stadionowego VfL.

Zobacz także  Waldschmidt, aby zostać w Köln

Źródło: vfl-wolfsburg.de

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram