Napisane:  poniedziałek, 1 listopada 2021, 11:18 przez: Redakcja

Trenerski dwugłos po meczu Bayer Leverkusen - Vfl Wolfsburg

Przedstawiamy pomeczowe wypowiedzi trenerów po spotkaniu 10. kolejki Bundesligi, w którym Vfl Wolfsburg pokonał na wyjeździe Bayer Leverkusen 2-0.

Florian Kohfeldt: „Po wyrównanej pierwszej połowie zdobyliśmy dwa gole zaraz po przerwie i to było oczywiście idealne dla nas – nawet jeśli udało nam się później stworzyć naprawdę dobre okazje, szczególnie poprzez Ridle. Przewaga 2:0 oczywiście ułatwiła nam sprawę i dobrze się broniliśmy – przynajmniej do momentu, kiedy Maxence dostał czerwoną kartkę. Ale Koen obronił rzut karny, co było świetne, choć szczerze mówiąc, wolałbym raczej stracić bramkę i nie mieć czerwonej kartki. Jestem naprawdę zadowolony z zespołu, jeśli chodzi o to, jak się broniliśmy i jak pokazaliśmy intensywność. Nasze zaangażowanie było dobre. Prawdopodobnie możemy popracować nad naszym atakiem pozycyjnym i znaleźć wyjście, gdy jesteśmy pod presją, ale o wiele łatwiej jest pracować nad takimi rzeczami po zwycięstwie.

Gerardo Seoane: „Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, ale popełniliśmy trzy lub cztery błędy pozycyjne w pierwszych minutach drugiej połowy i nie byliśmy wystarczająco czujni, więc zostaliśmy ukarani utratą bramek. Później mieliśmy więcej posiadania, ale nie udało nam się znaleźć drogi do bramki. Brakowało nam wykończenia”.