Napisane:  wtorek, 30 sierpnia 2022, 20:36 przez: Przemysław Lewandowski

Treningi za zamkniętymi drzwiami

Sesje treningowe organizowane przez Niko Kovaca odbywają się w tym tygodniu niemalże w pełnej tajemnicy.

W Wolfsburgu dzieją się sekretne rzeczy. Po czterech meczach Bundesligi zespół Wilków pozostaje z zaledwie dwoma punktami. Przed ważnym meczem domowym (w sobotę o 15:30) z 1. FC Köln, drużyna z Dolnej Saksonii prawie całkowicie wycofuje się z publicznego widoku. Poza czwartkową sesją treningową, wszystkie pozostałe były zamknięte dla obserwatorów z zewnątrz.

Przed spotkaniem z zespołem RB Lipsk miały miejsce dwie publiczne sesje treningowe, w tym tygodniu odbyła się tylko jedna. Decyzja szkoleniowca nie powinna jednak wiele zmienić, ponieważ "szpiedzy" w sektorach publicznych występują dość rzadko podczas wewnętrznych treningów drużynowych. Mimo to jest nadzieja, że Niko Kovac ma dobry plan, którego realizacja przyczyni się do poprawy obecnej sytuacji Zielono-Białych.

Zobacz także  Pascal Formann, aby pozostać wilkiem

Na koniec dobra wiadomość dla VfL: pomocnik Yannick Gerhardt powoli wraca do pełni zdrowia po kontuzji kolana. Oczekuje się, że niebawem powinien wznowić treningi z zespołem. W filmie opublikowanym przez klub na Twitterze, były zawodnik 1. FC Köln powiedział: "Mam nadzieję, że po meczu z Kolonią wrócę tak szybko, jak tylko będzie to możliwe."

Źródło: bild.de
Źródło foto: eurosport.hu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram