Napisane:  środa, 16 sierpnia 2023, 12:03 przez: Przemysław Lewandowski

VfL rozpoczyna współpracę z 6686 Sports

Firma bukmacherska zostaje nowym partnerem premium.

VfL Wolfsburg rozszerzył swoje portfolio partnerów w regionie Azji o dostawcę zakładów bukmacherskich. 6686 Sports to nowy partner premium, który przez najbliższe trzy lata będzie prezentowany na wirtualnej tablicy oraz na "Cam Carpets" obiektu Volkswagen Arena.

"Z dołączeniem 6686 Sports, mamy zaszczyt powitać w VfL kolejnego międzynarodowego partnera, który jest mocno zaangażowany w piłkę nożną. Z niecierpliwością czekamy na wspólne inicjatywy w mediach społecznościowych i działania skierowane na fanów w Azji, gdzie entuzjazm względem Bundesligi i VfL cały czas rośnie" - mówi dyrektor zarządzający VfL, Michael Meeske. Oprócz VfL, 6686 Sports współpracuje również z Lazio, Wolverhampton Wanderers oraz Serie A i La Liga.

Danny Chen, menedżer marki 6686 Sports, powiedział: "Cieszymy się, że możemy poinformować o naszym dynamicznym partnerstwie między 6686 Sports a czołową organizacją sportową, jaką jest VfL Wolfsburg. Ta współpraca łączy bogatą wiedzę branżową, innowacje oraz wspólną pasję do świata sportu. Dzięki udokumentowanym osiągnięciom i bogatemu doświadczeniu w branży platform bukmacherskich, 6686 Sports z dumą nawiązuje współpracę z VfL Wolfsburg, renomowanym klubem piłkarskim. Nie możemy się doczekać, aby być świadkami pozytywnego wpływu tej współpracy, ponieważ utoruje ona drogę do innowacji, zaangażowania oraz wyższego poziomu rozrywki w świecie zakładów sportowych."

Źródło: vfl-wolfsburg.de

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram