Napisane:  piątek, 28 października 2022, 18:45 przez: Przemysław Lewandowski

VfL udaje się do Bremy

Wilczyce liczą na kolejne zwycięstwo w meczu z drużyną SV Werder Brema.

Kobiecy zespół VfL Wolfsburg uda się tym razem do Bremy - spotkanie odbędzie się w niedzielę, 30 października (start o 16:00). Zielono-Białe zamierzają umocnić swoją pozycję na szczycie tabeli w kobiecej Bundeslidze FLYERALARM, co oczywiście osiągną dzięki kolejnemu zwycięstwu. Przed piątym meczem Wilczyc w ciągu zaledwie 16 dni, trener Tommy Stroot mówił o…

…sytuacji kadrowej: "Tabea Waßmuth i Katarzyna Kiedrzynek wciąż pauzują. Sara Agrez uzyskała pozytywny wynik testu na koronawirusa i będzie na razie niedostępna. Status Mariny Hegering nadal pozostaje niepewny - przynajmniej jeszcze na ten weekend."

…przeciwniczkach z Bremy: "Ogólnie rzecz biorąc, Brema to bardzo dobrze wyszkolona drużyna, która jest całkowicie pewna swoich umiejętności. Wiedzą, do czego są zdolne i zawsze pokazują to na boisku, dlatego Werder jest raczej nieprzyjemnym przeciwnikiem. Grając przeciwko nim, nigdy nie można liczyć na nic za darmo. Tutaj zdobywa się punkty za wysoką wydajność."

…możliwych rotacjach: "W ostatnich grach wielokrotnie pokazaliśmy, jak lubimy manewrować składem. Wszystkie dziewczyny są dostępne i w dobrej formie, więc to jest punkt wyjścia, względem którego podejmujemy decyzje. Zawodniczki nie mogą być bardziej zmotywowane, są świadome swoich zadań i dobrze ze sobą współpracują. Jestem naprawdę dumny ze sposobu, w jaki zespół radzi sobie z różnymi sprawami. Musimy to utrzymać."

Źródło: vfl-wolfsburg.de

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram