Napisane:  piątek, 16 września 2022, 10:43 przez: Przemysław Lewandowski

VfL Wolfsburg i Mascot Workwear rozszerzają współpracę

Producent odzieży i obuwia roboczego Mascot Workwear oraz VfL Wolfsburg przedłużają umowę o kolejne dwa lata.

Założona w Danii firma wykorzysta partnerstwo do podnoszenia poziomu świadomości marki, tworzenia indywidualnych doświadczeń dla swoich klientów i oferowania bezpiecznych produktów dla pracowników klubu piłkarskiego Bundesligi. Mascot jest partnerem pod względem odzieży roboczej dla Zielono-Białych od zeszłego lata i pojawia się na tablicach LED od zeszłego sezonu. W ramach przedłużenia umowy, firma będzie teraz wizualnie obecna na dworcu głównym w Wolfsburgu w ramach kampanii "Respect for work", skierowanej do małych i średnich przedsiębiorstw.

Oprócz obecności w Volkswagen Arena i na dworcu, duńska firma wspina się teraz na poziom "VfL Partner", z odpowiednim profilem firmowym w strefie VIP i będzie reprezentowana także na tablicach partnerskich stanowiących tło podczas wywiadów. "Odzież robocza Mascot Workwear spełnia wszystkie nasze wymagania" - powiedział dyrektor zarządzający VfL Michael Meeske. "Ich wysokiej jakości produkty gwarantują naszym pracownikom bezpieczeństwo i komfort. Filozofia firmy o najwyższej jakości, dynamicznym zaangażowaniu i elastyczności opartej na rozwiązaniach doskonale pasuje również do VfL Wolfsburg. Cieszymy się, że silny partner postanawia pozostać nam wierny, przedłużając pierwotną umowę z 2021 roku."

Pracownicy klubu piłkarskiego Bundesligi, w szczególności personel obiektu, noszą odzież roboczą od zeszłego roku i już sami mogą ocenić wysoką jakość produktów, które gwarantują pełną swobodę mobilności i optymalny komfort. "Dzięki naszemu wieloletniemu zaangażowaniu w piłkę nożną wiemy, że poczucie pasji i wspólnoty przenika ten sport. Piłka nożna wykracza jednak poza to i skupia się na ludziach, którzy za tym stoją" - powiedział Torben Henriksen, menadżer firmy w oddziale niemieckim. "Dobra odzież, która jest testowana pod kątem pracy, gwarantuje, że każdy może pracować w idealnych warunkach. Współpraca między VfL Wolfsburg i Mascot umożliwia nam dostarczanie wysokiej jakości odzieży roboczej profesjonalnemu zespołowi."

Mascot to duńska firma o skandynawskiej mentalności, mająca klientów na całym świecie. Jej pracownicy w Danii, Wietnamie, Niemczech i 12 innych krajach mają ten sam cel - mianowicie opracowywać, produkować, wprowadzać na rynek i sprzedawać najlepszą odzież roboczą i najlepsze obuwie ochronne na świecie.

Źródło: vfl-wolfsburg.de

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram