Napisane:  piątek, 9 czerwca 2023, 13:50 przez: Przemysław Lewandowski

W drodze do Gladbach

Szef skautingu Nils Schmadtke odchodzi z VfL.

Nils Schmadtke opuścił VfL Wolfsburg i powrócił do Borussii Mönchengladbach. 34-latek, który od jesieni 2020 roku był szefem skautingu Wilków, przyjął rolę dyrektora sportowego profesjonalnej drużyny Gladbach.

"Bardzo cenimy sobie współpracę z Nilsem, ale szanujemy jego pragnienie zrobienia kolejnego kroku w karierze" - powiedział dyrektor zarządzający VfL, Marcel Schäfer. "Życzymy mu samych sukcesów w nowym wyzwaniu i wszystkiego najlepszego w życiu osobistym oraz zawodowym. Dziękujemy za bardzo miły i niezwykle udany wspólny czas."

Schmadtke dołączył do VfL w październiku 2020 roku, będąc wcześniej częścią działu skautingu Gladbach. "Jestem wdzięczny za naprawdę cudowne dwa i pół roku w Wolfsburgu, podczas których mogłem poznać wielu wspaniałych ludzi. Do swoich zadań w VfL zawsze podchodziłem z wielką radością i pasją. Nadszedł jednak czas na zmiany i jestem wdzięczny wszystkim zaangażowanym za kolejną szansę mojego dalszego rozwoju."

Źródło: vfl-wolfsburg.de

Zobacz także  Nowe koszule zielonych i białych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram