Napisane:  piątek, 16 września 2022, 10:57 przez: Przemysław Lewandowski

Ważne starcie na dużej scenie

Mecz domowy kobiecego zespołu VfL Wolfsburg z Bayernem Monachium odbędzie się na Volkswagen Arena.

Dwa ostatnie mecze kobiecego VfL Wolfsburg na Volkswagen Arena pozostają świeżo w pamięci. W fazie pucharowej zeszłego sezonu Ligi Mistrzów UEFA Kobiet, Wilczyce gościły na największym stadionie w Wolfsburgu zarówno Arsenal, jak i Barcelonę. Fani podwójnych zwyciężczyń sezonu 2021/22 mogą teraz spodziewać się kolejnego kluczowego meczu na dużej scenie, a mianowicie starcia w ramach kobiecej Bundesligi pomiędzy VfL i FC Bayernem Monachium.

Spotkanie dwóch największych niemieckich drużyn kobiecej piłki nożnej odbędzie się 22 lub 23 października. Niemiecki Związek Piłki Nożnej (DFB) ma potwierdzić dokładną datę i godzinę rozpoczęcia już w ciągu nadchodzących kilku dni.

"Ostatnia kampania Ligi Mistrzów pokazała już, że trendem w europejskim futbolu kobiet jest organizowanie wyjątkowych meczów na dużych stadionach” - powiedział dr. Tim Schumacher, dyrektor zarządzający VfL Wolfsburg. - "Tym bardziej cieszy mnie, że przygotowujemy teraz atrakcyjne miejsce na wielkie domowe spotkanie naszych Wilczyc z zespołem FC Bayern Monachium. Po naszych wspaniałych spotkaniach z Arsenalem i Barceloną z pięciocyfrową frekwencją, jestem bardzo optymistycznie nastawiony, że podczas tego szczytowego spotkania ligowego, przeżyjemy w Volkswagen Arena kolejny Zielono-Biały festiwal piłki nożnej."

Źródło: vfl-wolfsburg.de

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram