Napisane:  środa, 7 września 2022, 15:42 przez: Przemysław Lewandowski

Wieczór towarzyski na dworze

Na pierwszej letniej imprezie VfL Wolfsburg pojawiło się aż 500 gości.

W posiadłości Nordsteimke Günthera Grafa von der Schulenburga około 500 osób przyjemnie spędziło swój czas. Na pierwszej ekskluzywnej letniej imprezie VfL Wolfsburg, pogoda dopisywała do późnych godzin wieczornych. Zaproszeni goście z rodziny partnerskiej VfL skorzystali nie tylko z możliwości nawiązania kontaktów między sobą nawzajem, ale mogli także porozmawiać z zawodnikami czy zespołami trenerskimi Zielono-Białych. Dyrektor VfL Michael Meeske powiedział: "Jako klubowi zależy nam na wzmocnieniu pozycji Wolfsburga w aspektach ekonomicznych oraz kulturalnych. Dlatego wspólnie z Grupą Volkswagen patrzymy pozytywnie i optymistycznie w przyszłość. Bardzo cieszymy się, że nasi partnerzy są z nami, nie tylko w taki wieczór jak ten."

Dennis Weilmann, burmistrz miasta Wolfsburg, członkowie zarządu Volkswagen AG i członkowie rady nadzorczej VfL również brali udział w letniej imprezie, ciesząc się towarzyskim spotkaniem przy najlepszej muzyce na żywo. Imprezę poprowadził komentator stadionowy VfL Georg Poetzsch. "Cieszymy się i jesteśmy dumni, że możemy tego wieczoru zgromadzić w naszym regionie 500 gości - chcielibyśmy, aby letni festiwal VfL w tej formie stał się stałym elementem kalendarza" - powiedział Steffen Grupp, szef działu sponsoringu i wydarzeń w VfL Wolfsburg.

Zobacz także  Potwierdzono znośne przyjazne

Źródło: vfl-wolfsburg.de

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram