Napisane:  czwartek, 31 sierpnia 2023, 13:28 przez: Karolina Lisek

Wilczyce na Red Bull Arenie

RB Lipsk przenosi mecz z Wilczycami na duży stadion - trwa sprzedaż biletów.

Wielka scena dla kobiecej drużyny VfL: w niedzielę 15 października o godzinie 14:00 Zielono-Białe zmierzą się z RB Lipsk w swoim drugim wyjazdowym meczu w Bundeslidze. Od środy wiadomo, że mecz nie odbędzie się w ośrodku treningowym na Cottaweg, lecz na Red Bull Arenie. Sprzedaż biletów już się rozpoczęła.

Bilety dostępne w sklepie internetowym

Już w zeszłym sezonie RB Lipsk ogłosił zamiar rozgrywania najciekawszych spotkań swojej kobiecej drużyny na dużym stadionie o łącznej liczbie 47 069 miejsc. Po raz pierwszy plan ten zostanie zrealizowany w meczu z VfL Wolfsburg. Bilety będą sprzedawane wyłącznie za pośrednictwem sklepu internetowego RB. Fani VfL mogą nabyć wejściówki na sektor gości (sektor 13.2), używając przy zakupie kodu RBL-WOB. Kod ten może być użyty do zakupu maksymalnie dziesięciu biletów na jednym koncie. Regularna cena biletu wynosi 10 euro, bilety ulgowe kosztują 7,50 euro, a bilety dla dzieci poniżej 14 roku życia 5 euro. Po zakupie fani VfL otrzymają bilety za pośrednictwem aplikacji biletowej RBL.

Dwa razy na dużym stadionie

Na początku sezonu kobieca drużyna VfL dwukrotnie zagra przed dużą publicznością. Od zeszłego tygodnia wiadomo, że w niedzielę 1 października o godzinie 14:00 Wilczyce zagrają z Eintrachtem Frankfurt na Deutsche Bank Park. Sprzedaż biletów na ten mecz jeszcze się nie rozpoczęła.

Źródło: VfL Wolfsburg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram