Polski serwis o klubie VFL Wolfsburg | kontakt@wolfsburg.pl
Napisane:  czwartek, 31 sierpnia 2023, 13:28 przez: Karolina Lisek

Wilczyce na Red Bull Arenie

RB Lipsk przenosi mecz z Wilczycami na duży stadion - trwa sprzedaż biletów.

Wielka scena dla kobiecej drużyny VfL: w niedzielę 15 października o godzinie 14:00 Zielono-Białe zmierzą się z RB Lipsk w swoim drugim wyjazdowym meczu w Bundeslidze. Od środy wiadomo, że mecz nie odbędzie się w ośrodku treningowym na Cottaweg, lecz na Red Bull Arenie. Sprzedaż biletów już się rozpoczęła.

Bilety dostępne w sklepie internetowym

Już w zeszłym sezonie RB Lipsk ogłosił zamiar rozgrywania najciekawszych spotkań swojej kobiecej drużyny na dużym stadionie o łącznej liczbie 47 069 miejsc. Po raz pierwszy plan ten zostanie zrealizowany w meczu z VfL Wolfsburg. Bilety będą sprzedawane wyłącznie za pośrednictwem sklepu internetowego RB. Fani VfL mogą nabyć wejściówki na sektor gości (sektor 13.2), używając przy zakupie kodu RBL-WOB. Kod ten może być użyty do zakupu maksymalnie dziesięciu biletów na jednym koncie. Regularna cena biletu wynosi 10 euro, bilety ulgowe kosztują 7,50 euro, a bilety dla dzieci poniżej 14 roku życia 5 euro. Po zakupie fani VfL otrzymają bilety za pośrednictwem aplikacji biletowej RBL.

Zobacz także  Rebecka Blomqvist z kontuzją

Dwa razy na dużym stadionie

Na początku sezonu kobieca drużyna VfL dwukrotnie zagra przed dużą publicznością. Od zeszłego tygodnia wiadomo, że w niedzielę 1 października o godzinie 14:00 Wilczyce zagrają z Eintrachtem Frankfurt na Deutsche Bank Park. Sprzedaż biletów na ten mecz jeszcze się nie rozpoczęła.

Źródło: VfL Wolfsburg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram