Napisane:  czwartek, 6 października 2022, 07:14 przez: Przemysław Lewandowski

Wilczyce poznały swoją grupę

W fazie grupowej UWCL kobiecy zespół VfL spotka się z Slavia Pragą, St. Pölten oraz A.S. Romą.

VfL Wolfsburg dowiedział się w poniedziałek, z kim zmierzy się w fazie grupowej Ligi Mistrzów UEFA Kobiet. Wilczyce trafiły do grupy B, obok Slavii Praga, SKN St. Pölten i AS Roma. Mecze grupowe odbędą się 19/20 października, 26/27 października, 23/24 listopada, 7/8 grudnia oraz 15/16 grudnia i rozpoczną się o 18:30/18:45 lub o 20:45 /21:00. Dokładne daty i godziny rozpoczęcia zostaną potwierdzone w swoim czasie.

Ralf Kellermann, dyrektor sportowy VfL Women: "Nie możemy się doczekać interesujących wyzwań w grupie i naszych pierwszych spotkań z St. Pölten i Romą. Wśród 16 najlepszych drużyn w Europie nie ma łatwych przeciwników, a szczególnie interesująca dla nas jest Roma, która w lidze włoskiej dorównuje Juventusowi. Z całym szacunkiem dla zadań, które stoją przed nami i wyraźnym celem, jakim jest dotarcie do ćwierćfinału - teraz wchodzimy do fazy grupowej UWCL."

"Kiedy wracam myślami do naszej grupy w zeszłym roku, mogliśmy mieć trudniejszych przeciwników" - powiedział trener VfL, Tommy Stroot. "Z drugiej strony na tym poziomie nie ma już przesądzonych wyników. Nie mogę się doczekać pięknych miast, nowych stadionów i wspaniałych spotkań."

Źródło: vfl-wolfsburg.de

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram